De Oosttribune Theatershow
met Tijmen van Wissing, Bert van Losser en Jan van Staa do 07 mei | 20:00 uur Special | Eleq Theaterzaal € 22,50Een vertrouwd en legendarisch team: Tijmen van Wissing, Bert van Losser, Jan van Staa, samen met topscheidsrechter Bas Nijhuis en voetbalanalist Gertjan Verbeek.
De Oosttribune gaat het theater in! Na jarenlang alle Overijsselse voetbalverhalen, scherpe analyses en aanstekelijke humor op radio en tv, verruilt de Oosttribune de TV Oost-studio voor het theater, het pluche en het podium. Een unieke theatervoorstelling waarin sport, emotie, verbondenheid, leiderschap en publieksinteractie samenkomen. Een vertrouwd en legendarisch team: Tijmen van Wissing, Bert van Losser, Jan van Staa, samen met topscheidsrechter Bas Nijhuis en voetbalanalist Gertjan Verbeek.
De Oosttribune is al jaren hét voetbalprogramma van Overijssel, waarin PEC, Go Ahead Eagles, Heracles en FC Twente uitvoerig worden besproken. Recht voor z’n raap, met een stevige mening, veel humor en vooral: liefde voor het spel. Nu is er de verlenging. Een theateravond waarin iconische sportmomenten, scherpe gesprekken en verrassende interactie centraal staan. Stem op je favoriete sportmomenten: is het rood of is het geel? Jij beslist!