Team van De Meenthe


Han Evers directeur De Meenthe SteenwijkDirecteur
Han Evers
0521-514004
han@demeenthe.nl

 


Monique de Boer programmering planning en sales De MeentheProgrammering, planning & sales
Monique de Boer
0521-514004
monique@demeenthe.nl
aanwezig op ma, di, do en vr ochtend

 


Marketing & sales
Corine van de Water - Berends
0521-514004
corine@demeenthe.nl
aanwezig op ma, wo, do & vr




Rene van Dijk administratie De MeentheAdministratie
René van Dijk
0521-514004
rene@demeenthe.nl
aanwezig op ma, wo & vr

 


Team horeca

Pim van der Veen hoofd horeca De Meenthe SteenwijkHoreca Management
Pim van der Veen
0521-514004
pim@demeenthe.nl

 

 

Carola Ruiter Horeca Management De Meenthe SteenwijkHoreca Management
Carola Ruiter
0521-514004
carola@demeenthe.nl

 

 

Team techniek

Techniek De Meenthe Steenwijk

Sala Rachedi hoof techniek De Meenthe SteenwijkHoofd techniek
Sala Rachedi
0521-514004 
sala@demeenthe.nl