Team van De Meenthe

Directeur

Han Evers

0521-514004

han@demeenthe.nl

 

 

Programmering, planning & sales

Monique de Boer

0521-514004

monique@demeenthe.nl

aanwezig op ma, wo, do en vr

 

Administratie

Peter Vochteloo 

0521-514004

peter@demeenthe.nl

aanwezig op ma, di, wo & do

 

Facturen graag mailen naar:

administratie@demeenthe.nl

 

Marketing & sales

Corine van de Water - Berends 

0521-514004

corine@demeenthe.nl

aanwezig op ma, di, do en vr (evenweken)

 

Marketing & sales

Lianne Groen

0521-514004

lianne@demeenthe.nl

aanwezig op ma, di, wo en vr (onevenweken)

 

Marketing, zaalverhuur & horeca 

Maaike Koster

0521-514004

maaike@demeenthe.nl

 

 

Hoofd Horeca 

Pim van der Veen

0521-514004

pim@demeenthe.nl

 

 

Assistent Horeca Manager

Celine Hofman

0521-514004

celine@demeenthe.nl

 

 

Hoofd Techniek

Geert de Boer

0521-514004

​geert@demeenthe.nl

 

 

Receptioniste

Puck Venneri

0521-514004

info@demeenthe.nl