Proeven in het Park
Na een uitverkochte en succesvolle eerste editie vorig jaar, keren we terug met nóg meer om van te genieten.
Ontdek opnieuw een wereld van smaken in het sfeervolle Park Rams Woerthe tijdens Proeven in het Park 2025 op zaterdag 28 juni van 16:00 tot 22:00 uur! Laat je verrassen door een uitgebreid aanbod van heerlijke wijnen, speciaalbieren, cocktails, bijzondere dranken én verantwoorde alcoholvrije opties. Bij binnenkomst ontvang je een proefglas en een aperitief, inbegrepen bij je ticket van slechts €15,- p.p.
Tickets €15,-, inclusief proefglas en aperitief.
18+ evenement
-
Dé smaakvolle hotspot van Steenwijk
Op zaterdag 28 juni verandert Park Rams Woerthe opnieuw in dé smaakvolle hotspot van Steenwijk, én dit jaar belooft het nog spectaculairder te worden! Na de uitverkochte eerste editie pakken we groots uit met meer sfeer, verrassingen en beleving:
Nog meer om te proeven
– Van een gloednieuwe foodtruck met creatieve proefgerechtjes tot verrassende bites van vertrouwde én nieuwe foodstands.
– Ontdek een frisse trendy selectie bieren.
– Voor de liefhebber: fijne wijnen, cocktails én alcoholvrije smaken.Live muziek door het hele park
– Geniet van een unieke mix van DJ-sets, percussie en live sax – verspreid over het hele terrein voor een ongedwongen, zomerse sfeer.Een compleet nieuwe setting
– Meer tenten, meer open terrein en een andere opzet dan vorig jaar zorgen voor een frisse festivalbeleving.
– Verwacht een sfeervolle mix van knusse hoeken, gezellige drukte en zomerse lichtjes.Meer gasten = meer sfeer
Met nóg meer bezoekers dan vorig jaar belooft deze editie extra levendig, warm en sfeervol te worden. Denk: borrelen, proeven, dansen en genieten tot de zon ondergaat. -
Mis deze kans niet om je smaakpapillen te verwennen!
Laat je smaakpapillen verwennen bij foodstands van bekende Steenwijker restaurants zoals ’t Veerhuys en Siam. Proef kleine gerechtjes van onder andere BigHawk, Pakhuys en BijBert Delicatessen, en sluit af met een ambachtelijk ijsje van IJsmakers.
Ook bierliefhebbers komen volop aan hun trekken bij gezellige stands van lokale brouwers als Maallust, Klinkert, De Heuvel en meer.
Voor de liefhebbers zijn er heerlijke proeverijen verzorgd door onder andere Eleveld Wijnen, Van Beek Dranken en uiteraard BijBert met onder andere verfrissende frozen cocktails.Naast al dit lekkers zorgen we voor een unieke sfeer met sfeerverlichting, gezellige tenten, een photobooth, en live entertainment. Mis deze tweede editie niet en beleef een zintuiglijke ontdekkingstocht vol sfeer, smaak en gezelligheid.
Proeven in het Park is een samenwerking van Genieten bij Bert, Eleveld Wijnen en Restobar 't Veerhuys.